Розум

ФАХІВЦІ:

Клімов Костянтин — психологія, бізнес консультування

Юлія Озолс — психологія

Інеса Романюк — психологія, краніо-сакральна терапія

«Про спотворення (когнітивні) багато хто знає, охоче говорять, але в реальних процесах цим знанням рідко хто користується. Знати про пастку і не потрапляти до неї — різні речі»

Д. Канеман

mind

Дослідження Р. Грегорі доводять: 90 % візуальної інформації до мозку не доходить.

Мозок використовує попередній досвід / знання для створення реальності. Людина – найскладніша інформаційна система, яка переробляє інформацію підсвідомо та досить ірраціонально. Ми радше будуємо припущення про реальність, ніж сприймаємо її такою, якою вона є. Наші припущення набагато більше ґрунтуються на очікуваннях, переконаннях, попередньому досвіді, емоційному тлі, ніж на самій реальності.

Розуміння як влаштовані внутрішні процеси обробки інформації – дозволяє приймати зваженіші рішення. Побудова спілкування з іншими людьми з урахуванням цих закономірностей дозволяє краще впливати у конфліктних ситуаціях у бізнесі та особистії сфері.

Конфлікти інтересів: одна сторона хоче дешевша, друга дорожче, їм потрібно в один бік, а нам — в інший, — є невід’ємною частиною життя. І в різниці цих інтересів закладено рішення як перенаправити енергію конфлікту на по-справжньому довгострокову та взаємовигідну співпрацю. За рахунок структури, навичок та виходу за рамки «коробки». Одних адміністративних ресурсів чи опрацювання емоцій буває недостатньо, щоб діяти ефективно.

Як дати їм те, що вони хочуть, але на наших умовах – принцип, який з різних боків тренується за ліцензійними програмами наших партнерів (www.armsth.com.ua)

Дякуємо за Ваше звернення!

Заявку надіслано.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Подати заявку на зворотній дзвінок