title

Юлія Озолс психологія

Професійний досвід: гештальт-терапія (МГІ/КГУ), фасилітатор процесів стану розширеної свідомості (флоатінг), автор методик терапії танцем (рухова терапія).

Я вірю, що людина — складносурядна істота, що складається з розуму, тіла і душі. У своєму терапевтичному підході використовую інтегровані техніки роботи на всіх рівнях. Досліджуючи та розплутуючи вузли на рівні розуму, тіла та душі, ми з вами вирішуємо саму суть проблеми, з якою ви звертаєтесь.

Що важливо для мене у терапевтичній роботі? Підтримувати процес вашого розвитку, допомагати вам виробляти внутрішню стійкість, навички самодопомоги та набуття балансу у всіх сферах. Я реалізую ідею інтеграції, спираючись і на власний професійний досвід. Як психотерапевт, дизайнер інтер’єрів та викладач танців, я використовую всі свої професійні навички у кожній із спеціальностей. У роботі психотерапевтом я використовую структурованість, що дають навички дизайнера. Наприклад, якщо уявити набір проблем і травм, з якими ви приходите в терапію, як комірчину, забиту вщерть, то щоби пройти далі в щасливе і гармонійне життя, ви спочатку повинні пробитися крізь нетрі комірчини, бо двері в щастя на протилежному боці — то тут на допомогу і приходить дизайн. Структуризація, наведення порядку, порятунок від зайвого, трансформація того, чого позбавлятися не варто та інше. Робота на ментальному рівні включає використання гештальт-підходу, робота на тілесному рівні – рухові та танцювальні практики, робота на тонкому плані – робота з енергетичним балансом – автентичні духовні ведичні практики. Мій досвід свідчить про те, що тільки працюючи в комплексі на всіх рівнях, можливо отримати стійкий результат, не боротися з симптомами, але розібратися з першопричиною.

Дякуємо за Ваше звернення!

Заявку надіслано.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Подати заявку на зворотній дзвінок